Zpravodaj Červen 2021

Milí spoluobčané,

sezóna na zahrádkách plyne jako každý rok stejně, ať už s covidem nebo bez něj. Letošní chladné jaro posunulo celou zahrádkářskou sezónu o nějaký ten čas, a ještě pro nás bude překvapením, jaká letošní úroda vlastně bude. Budou okurky malé nebo naopak velké, protože jim chlad prospěje, jablka málo šťavnatá nebo jejich letošní rozměry dobijí podzimní výstavy? Důležité zůstává, neztratit chuť pěstovat, starat se o zahrádku a užívat si dobrý pocit z každého plodu, o který jsme se s láskou starali.

Co covid bohužel ovlivnil, bylo naše setkávání a plánované akce. Pevně však věříme, že situace na podzim nám umožní zrealizovat plánovanou podzimní výstavu ovoce a zeleniny obohacenou o další zajímavou přednášku, výstavu chryzantém či prodejní výstavu podzimního sortimentu.

Závěrem bychom rádi zmínili, že stále vítáme nové příznivce zahrádkaření, kteří se stanou součástí našeho zahrádkářského spolku a mimo jiné můžou získat cenné rady a zkušenosti dlouholetých členů a další výhody, které členství nabízí. Přejeme mnoho pěstitelských a chovatelských úspěchů, pozitivní náladu a pevné zdraví.

Zahrádkáři Zakřan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *